O mnie/kontakt

przez | 18 czerwca 2020

Tomasz Czarnecki

Dzień Dobry, Dobry Wieczór.

Zapraszam do świata bajek, marzeń, opowieści. Wypadałoby, bym w tym miejscu opisał historię swojego barwnego życia, ale bariera skromności jest nie do pokonania. Ograniczę się zatem w sprasowanym skrócie do najprawdziwszych faktów. Kocham pisać, fantazjować, kreować, czego efekt stanowi książka „Tato to ja” o dolach i niedolach partnera ciężarnej, przyszłego taty. Przez kilka publikowałem artykuły dla ciężarnych i młodych mam w czasopiśmie M jak Mama. Chleb i bułki a nawet wodę bez gazu kupowałem także dzięki uderzaniu w klawiaturę w rytm tematów biznesowych. Przyjemne to zajęcie, lecz szukając odskoczni od transportu, floty i finansów, postanowiłem tworzyć bajki. Całkowitą winę zrzucam na moją córkę, która pewnego dnia powiedziała: – Tato, ciągle coś piszesz, napisz i dla mnie… No i powstał projekt „Bajka na zamówienie”.

Ponoć dzieci bardzo lubią „wuja Tomka”, choć sam do końca nie wiem dlaczego. Może wynika to z faktu, że sam czuję się jak wieczne, 40-letnie dziecko i w głowie mi różne figle i szalone zabawy. Właśnie dlatego łatwiej mi tworzyć przekazy dedykowane tym najmłodszym, ale i nieco starszym.

Oprócz zamawiania bajek zapraszam do współpracy firmy szukające contentowych tekstów na strony internetowe (także pod SEO).

W wolnej chwili zajrzyjcie na bloga https://wypadzdomu.com.pl/

Kontakt

bajka@bajkanazamowienie.pl  telefon: 606 641 822

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *